Toimistotilaa erinomaisten liikenneyhteyksien varralla
Ensimmäisen kerroksen toimistotila. Mahdollisuus maantason nosto-oveen tilan takaosaan. Tilat remontoidaan vuokralaiselle sopiviksi.
Perinteikäs Auramo-talo sijaitsee hyvällä paikalla Kehä III:n, Tuusulanväylän ja lentokentän läheisyydessä. Talossa toimii Auralounas-lounasravintola. Kiinteistössä on sekä toimisto- että varastotilaa. Kiinteistöllä on laaja piha-alue. Kauppakeskus Jumbon ja Viihdekeskus Flamingon palvelut vähittäiskauppoineen ja ravintoloineen ovat kivenheiton päässä.
Yhdellä yhteydenotolla Newseciin löydät kaikki vapaat ja vapautuvat toimitilat, toimistot, liiketilat, tuotantotilat ja logistiikkatilat pääkaupunkiseudulla ja muissa suurimmissa kaupungeissa. Toimimme yhteistyössä kaikkien suurimpien kiinteistöjen omistajien, sijoittajien ja rakennusliikkeiden kanssa, ja haemme teille markkinoilta parhaat mahdolliset toimitilat. Palvelumme on toimitilan hakijoille täysin maksuton.